حمل و نقل دریایی و هوایی کالا از کره جنوبی

حمل و نقل دریایی و هوایی کالا از کره جنوبی

حمل و نقل دریایی بخش جدا نشدنی از تجارت است. خدمات کارآمد در این حوزه موجب تاثیر گذاری مثبت در امر تجارت بین المللی می شود. باربری دریایی بین المللی اگر به شکل درستی در ایران صورت پذیرد موجب افزایش تجارت بین و المللی ایران و افزایش حجم صادرات کالای دریایی خواهد شد. موضوع حمل و نقل دریایی بین المللی به دلیل تاثیر گذاری در قیمت تمام شده کالاهایی که از طزیق باربری دریایی منتقل می شوند و در تجارت آزاد و رقابتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

  • ترخیص کالای هوایی و دریایی کالا از کره جنوبی
  • حمل کانتینری بار
  • فریت بار هوایی
  • کارگو
حمل هوایی از کره
حمل دریایی از کره
کارگو کره جنوبی

باربری هوایی کالا به دو شکل کارگو و فریت بار انجام می شود. کارگو مربوط به حمل کالاهای تجاری و فریت بار مربوط به حمل کالاهایی است که مربوط به مسافران می باشد. برای باربری هوایی کالا از هواپیماهای مخصوصی همچون بلوگا و یا آنتونف ۲۲۵ استفاده می شود و با استفاده از آن ها کالا از کشوری به کشور دیگر و یا داخل همان کشور ارسال می شود. اما این نوع از ارسال معمولا برای ارسال کالا و باربری هوایی بین دو کشور مختلف به کار گرفته می شود. فریت بار در واقع متعلق به بار مسافرانی است که به مدت طولانی قصد سفر دارند و باید لوازم شخصی و مورد احتیاج خود را حمل نمایند و ماهیت تجاری ندارند. اما کالاهای تجاری که ممکن است برای ارسال بین کشورهای مختلف صورت بگیرد کارگو نام دارد و با هواپیماهای اختصاصی باربری آن را حمل می کنند.
اگر از حمل و نقل هوایی جهت جا به جا کردن بار استفاده شود به ازای هر یک کیلوگرم تا سقف ۲۰ دلار بیمه خواهد شد و اگر این میزان کافی نباشد با توجه به ارزش کالا، بیمه به صورت جداگانه خریداری می شود، در صورت رعایت تمام استانداردهای لازم خسارت به صاحت آن پرداخت خواهد شد.

شرکت بازرگانی طاهاتجارت دیدگستر، در زمینه حمل و نقل هوایی با استفاده از قرارداد های همکاری با خطوط هوایی خارجی ، قابلیت جابجایی محموله های مختلف را به کره جنوبی، دبی،چین،مناطق آزاد تجاری و بالعکس دارا می باشد.
TTD Co
حمل و نقل دریایی و هوایی

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!

2-3272-5051 (82+)
10-2711-5051(82+)

کاتالوگ شرکت

جهت دریافت و یا مشاهده کاتالوگ شرکت بر روی لینک کلیک کنید.