انجام حوالجات و امور ارزی

حواله ارزی (Payment Order) یکی از انواع خدمات ارزی است که در طول چند سال اخیر به لیست تراکنش بانک های مختلف جهان اضافه شده است و از راه آن می توان به سادگی با هر فردی در هر جای دنیا، مبادلات ارزی انجام داد.

به زبان ساده تر، حواله ارزی چه کار می‌کند؟

حواله ارزی یک نوع دستور پرداخت می باشد که بر اساس آن، به یک بانک یا موسسه مالیبنابر خواسته مشتری یا صاحب یک حساب بانکی باید از طریق یکی از بانک‌های کارگزار خود در خارج از کشور، حواله را صادر کند و از آن بانک کارگزار خود بخواهد تا این مبلغ حواله را فرد مورد نظر در خارج از کشور، پرداخت کند.

خدماتی که شرکت بازرگانی طاهاتجارت دیدگستر، در این خصوص ارائه می کند:

  • ثبت حواله
  • ارسال درخواست به کارگزارن بانک ها در خارج
  • ثبت حواله در شبکه جهانی سوئیفیت
  • حواله ارز دولتی
  • حواله ارز نیمایی
  • انجام تشریفات بانکی حواله ارز مرجع در ایران و …
حواله ارزی
سوئیفت
مشاوره

مدارک لازم برای حواله ارزی چیست؟
بانک ها یا موسسات مالی برای اینکه بتوانند میزان امنیت روند نقل و انتقال حواله های ارزی را افزایش دهند، قوانین سفت و سختی را در نظر گرفتند که یکی از آنها دریافت مدارک شناسایی معتبر از اشخاص حقیقی و حقوقی بوده است.

اشخاص حقیقی باید مدارک مانند شناسنامه کارت ملی اصل و کپی یک قطعه عکس سه در چهار به همراه خود داشته باشند، اما اشخاص حقوقی (شرکت) برای دریافت حواله ارزی باید مدارکی مانند آگهی تاسیس، پروانه کسب، مجوز فعالیت اقتصادی شرکت، کارت بازرگانی (برابر اصل شده)، کپی اساسنامه، کارت ملی و شناسنامه مدیران و صاحبان امضای شرکت را به همراه داشته باشند.

شرکت بازرگانی طاهاتجارت آریار، با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای ،اقدام به انجام حواله های بانکی با کارت بازرگانی نموده و با توجه به اعتباراتی که در حوزه بازرگانی و بانک های عامل کسب کرده ایم  بعنوان مشاور امور گمرکی در کنار شما تجار و بازرگانان محترم خواهیم بود .
TTA Co
حواله ارزی

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!

2166713974(98+)
9123577503(98+)

کاتالوگ شرکت

جهت دریافت و یا مشاهده کاتالوگ شرکت بر روی لینک کلیک کنید.