صادرات و واردات از کره

صادرات و واردات از کره جنوبی

امروزه اقتصاد موفق کرهٔ جنوبی الگویی برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه است. کرهٔ جنوبی اکنون دارای اقتصاد توسعه‌یافتهٔ چندین هزار میلیارد دلاری است و یکی از اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) می‌باشد و توسط بانک جهانی جزو اقتصادهای دارای درآمد زیاد، و از دیدگاه صندوق بین‌المللی پول و سیا به‌عنوان یکی از اقتصادهای پیشرفته طبقه‌بندی شده است. همچنین سئول، پایتخت این کشور، یکی از ده شهر برجستهٔ اقتصادی و مالی جهان است. کرهٔ جنوبی علی‌رغم کمبود منابع طبیعی و دارا بودن کمترین مساحت در میان کشورهای گروه ۲۰، یکی از اقتصادهای نیرومند دنیا تلقی می‌شود. اقتصاد کرهٔ جنوبی، چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا و سیزدهمین در دنیاست. همانند آلمان غربی و ژاپن، صنعتی‌سازی سریع از دههٔ ۱۹۶۰، کرهٔ جنوبی را به یکی از بزرگترین کشورهای صادرکننده در جهان تبدیل کرد.

 
  • صادرات موقت (TEMPORARY EXPORTION )
  • صادرات قطعی غیر تجاری
  • صادرات قطعی غیر تجاری از طریق پست و مسافر انجام می گیرد.
  • صادرات مجدد
صادرات از کره
واردات از کره
ثبت سفارش از کره جنوبی

صادرات عبارتست از ارتباط و کارکردن با بازارهای حرفه ای و حرفه ای های بازار درآن سوی مرزها
صادرات نقطه آغاز ارتباط برقرار کردن با دیگران است. صادرات برای رشد توسعه اقتصادی کشور است که از فروش تولیدات یا خدمات به کشورهای دیگر برای کسب درآمد ارزی حاصل می شود و در برقراری موازنه تجاری و ایجاد تعادل اقتصادی کمک شایانی می نماید.

صادرات از کره
شرکت بازرگانی طاها تجارت آریا ، با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در امور بازرگانی ، مفتخر است که شما تجار و بازرگانان محترم را در کلیه امور مربوط به صادرات و واردات از کره جنوبی مشایعت و همراهی نماید. ‌
TTA Co
صادرات و واردات از کره جنوبی

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!

2-3272-5051 (82+)
10-2711-5051(82+)

کاتالوگ شرکت

جهت دریافت و یا مشاهده کاتالوگ شرکت بر روی لینک کلیک کنید.