همراهی در نمایشگاههای کره جنوبی

همراهی در نمایشگاههای کره جنوبی

گروه بازرگانی طاها تجارت آریا با توسعه ارتباط با مجامع بین المللی در حوزه صنعت نمایشگاهی می کوشد پاسخگوی نیاز مشارکت کنندگان و بازیدکنندگان در راستای نمایش و معرفی دستاوردها و تولیدات صنعتی و خدمات بازرگانی کشور از طریق برپائی و اداره مراکز و غرفه های نمایشگاهی در داخل و خارج از کشور (کره جنوبی )باشد. شایان ذکر است که برای نمایشگاههایی که در کره جنوبی برگزار می شود نیروی مترجم اعزام می گردد

نمایشگاههای تجاری کره
همراهی نمایشگاهی
اخذ مترجم

به عنوان بزرگترین برگزار کننده نمایش تجاری کره ، Coex اولین مجری نمایشگاه تجاری در کره بود که موفق به اخذ مجوز UFI شد. نمونه کارها ما شامل بیش از 25 نمایشگاه تجاری سالانه است.
با بسته های سفارشی برای غرفه داران و خریداران بین المللی و شبکه گسترده ای از شرکا و همکاران بین المللی ، نمایشگاه های تجاری Coex بهترین خدمات را برای هر شرکت کننده جهانی ارائه می دهند.

Coex پرکارترین و با تجربه ترین ارائه دهنده خدمات مدیریت رویداد کره برای نمایشگاه ها و همایش ها است. ما خدمات مدیریت رویداد را برای بیش از 30 رویداد مهم سالانه ، از جمله کنفرانس های بین المللی ، نمایشگاه ها ، رویدادهای ورزشی و کنسرت ها ارائه می دهیم. خدمات ما شامل مدیریت نمایشگاه ، هماهنگی عمومی برای جلسات جهانی ، پذیرش و پذیرایی و ترتیب سفر است.

شرکت بازرگانی طاها تجارت آریا، مفتخر است که شما را در کلیه مراحل شرکت در نمایشگاههای تجاری کره جنوبی بهمراه مترجم ، مشایعت و همراهی نماید .‌
TTA Co
همراهی در نمایشگاههای کره جنوبی

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!

2-3272-5051 (82+)
10-2711-5051(82+)

کاتالوگ شرکت

جهت دریافت و یا مشاهده کاتالوگ شرکت بر روی لینک کلیک کنید.