گروه بازرگانی طاها | ارائه تمامی خدمات مربوط به واردات و صادرات

طاها تجارت - اصلی

درباره گروه بازرگانی طاها

گروه بازرگانی طاها، با هدف گسترش و شکوفایی اقتصاد ایران عزیز در سال1380 تاسیس گردید. این مجموعه با تعامل بسیار صمیمانه با بازرگانان، تجار، دانشجویان و اقشار مختلف مردم، توانست ضمن جلب اعتماد آنان، گامهای بزرگی در جهت توسعه اقتصادی و بازرگانی این مرز و بوم بردارد. دفتر ایران ضمن الهام از نام مقدس خداوند متعال، طاها تجارت دیدگستر (TAHA TEJARAT DEEDGOSTAR) نامیده شد.

تاسیس دفتر فعال در کشوره کره جنوبی ،گامی منحصر بفرد برای مجموعه طاها به حساب می آید. حال ارتباط بین ایرانیان با شرکت های معتبر و نمایشگاه‌های کشور مذکور، سهولت یافت و بسیاری از تجار به واسطه مجموعه طاها امکان اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر کره جنوبی را پیدا نمودند. دفتر مذکور نیز با نام طاها تجارت آریا (TAHA TEJARAT ARIA) مشغول بکار گردید.
در سالهای اخیر به فکر آن بودیم که برای سهولت در تجارت و بازرگانی مردم عزیزمان، در کشورهای دیگری نیز اقدام به تشکیل دفاتر فعال بازرگانی نماییم، به همین جهت در کشور چین، سومین دفتر مجموعه طاها با عنوان طاها گوآنجو تریدینگ (TAHA GUANGZHOU TRADING) وارد عرصه فالیت های تجاری- اقتصادی شد.
حال نوبت به منطقه حساس تجاری برای ایرانیان یعنی کشور امارات رسیده بود، با تلاش شبانه روزی و بی وقفه و هم چنین عنایت خدای بزرگ توانستیم اقدام به تاسیس دفتربازرگانی- تجاری با عنوان طاها ووری تریدینگ (TAHA WOORI TRADING) در کشور مذکور نماییم.
اکنون با تشکیل این زنجیره ی منحصر به فرد، ایرانیان می توانند تمام فعالیت های تجاری-اقتصادی-بازرگانی، اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر و حتی تبدیل مبالغ خود به واحد پولی کشورهای فوق الذکر را بدون صرف هزینه های اضافی و اتلاف وقت، به آسانی انجام دهند.

مهم ترین خدمات ما

لندینگ-درباره-ما

فعالیت های گروه بازرگانی طاها

اخذ نمایندگی از شرکت‌های معتبر کره جنوبی، چین و امارات

با توجه به عضویت گروه بازرگانی طاها تجارت در اتاق های بازرگانی ایران – کره، چین و امارات و نیز افزایش تعاملات اقتصادی بین کشورهای مذکور، این امکان برای مشتریان عزیز فراهم است.

حمل دریایی و هوایی کالا از کره جنوبی، چین و امارات

حمل و نقل دریایی بخش جدا نشدنی از تجارت است. خدمات کارامد در این حوزه موجب تاثیر گذاری مثبت در امر تجارت بین المللی می‌شود.

کلیه امور صادرات و واردات از کره جنوبی، چین و امارات

امروزه اقتصاد موفق کره‌ی جنوبی الگویی برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه است. کرۀ جنوبی اکـنون دارای اقتصاد تـوسعه یافتۀ چندین هزار میلیاردی است.

همراهی در نمایشگاه‌های کره جنوبی، چین و امارات با مترجم

به عنوان بزرگترین برگزار کننده نمایش تجاری کره، Coes اولین مجری نمایشگاه تجاری در کره بود که موفق به اخذ مجوز UFI شد.

جهت ارتباط با گروه بازرگانی طاها می‌توانید از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید