گروه بازرگانی طاها تجارت | ارائه تمامی خدمات مربوط به واردات و صادرات

مشاوره در امور بازرگانی

تجار و بازرگانان عزیزی که مایل به واردات و صادرات کالاها هستند، می‌توانند از دانش و تجربه عمیق کارشناسان گروه بازرگانی طاها، بهره مند شوند. کارشناسان متخصص ما، با حضور در دفاتر کره جنوبی، چین، امارات و ایران، مطابق با آخرین قوانین و مقررات مربوط به تجارت بین الملل در کنار شما خواهند بود.

خدمات مشاوره بازرگانی ما:

  • مشاوره رایگان در امور بازرگانی توسط کارشناسان متخصص امور بازرگانی و گمرکی براساس آخرین بخشنامه ها، قوانین و مقرارت بازرگانی گمرکی کشور
  • برآورد و اعلام کلیه هزینه های حمل و ترخیص کالا (براساس ارزش کالا، تعرفه قانونی و…) قبل از دریافت کالا در کشور مبدأ (براساس پیش فاکتور، کاتالوگ، بروشور و اسناد ارائه شده)
  • عقد قرارداد معتبر بر مبنای پیش فاکتور و اطلاعات ارائه شده جهت محاسبه هزینه ها
  • اعلام هزینه های حمل و ترخیص کالا به شرکای تجاری ظرف مدت ۲۴ ساعت

تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی ها و برآوردی از هزینه های مترقبه بر خرید و فروش، اعم از قیمت کالا، هزینه های حمل (دریایی، زمینی، هوایی یا مرکب)، هزینه های گمرکی و… دارد.

اعضای-تیم

تجارت سودمند و موفقیت آمیز خود را شروع کنید

تجارت بین الملل اغلب با واردات یا صادرات برای شرکت‌های کوچک و متوسط شروع می‌شود. با این حال، حتی این مرحله اول نیازمند بازاریابی، دانش فنی و تجربه زیاد می‌باشد و شامل موانعی است که می‌تواند منافع شما را در بازارهای بین المللی به طور جدی به خطر بیندازد. این درست است که بین المللی شدن می‌تواند برای هر شرکتی از لحاظ کاهش هزینه (انتقال)، تمایز بازار (صادرات) و توسعه‌ی نقاط قوت اصلی مانند مزیت‌های رقابتی مفید باشد و یک عامل کلیدی برای رشد محسوب می‌شود. اما علی رغم این مزیت‌ها ممکن است به خاطر موانع تجاری، مشکلات فنی و تجربه و دانش کم، به شکست و از دست دادن سرمایه و زمان ختم شود.
آشنایی با مقررات و تعرفه‌های گمرکی کشورها و همچنین آشنایی با فرایند ورود و خروج کالا از گمرکات و فرایند سرمایه گذاری و جلب و حمایت سرمایه گذاران توسط دولت‌ها لازمه کار تجاری است که بازرگانی طاهاتجارت دیدگستر، آماده ارائه خدمات به تولیدکنندگان و تجار عزیز در این زمینه می‌باشد. همچنین این شرکت سعی بر آن دارد که با کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از تاخیر زمانی در رسیدن کالاها با استفاده از بهترین شرایط قانونی و اقتصادی زمینه فعالیت مناسبی را برای مشتریان عزیز فراهم آورد.

سود
شناخت بازارهدف
89%
تحلیل و بررسی
82%
ارائه مشاوره
95%

مشاوره بازرگانی برای شروع فعالیت‌های تجاری از کجا باید شروع کرد؟

تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی‌ها و برآوردی از هزینه‌های مترقبه بر خرید و فروش، اعم از قیمت کالا، هزینه‌های حمل ( دریایی، زمینی، هوایی یا مرکب)، هزینه‌های گمرکی و… دارد. گروه بازرگانی طاها، با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و نیز با استفاده از آخرین اطلاعات راهبردی، مشتریان خود را در زمینه آشنایی با کلیه امور گمرکی ( تعرفه ها، قوانین، مقررات، بخشنامه‌ها و…) یاری نموده و خدمات لازم را به ایشان ارائه می‌نماید.

راه‌های ارتباطی با دفاتر طاها تجارت

اطلاعات تماس دفتر ایران

اطلاعات تماس دفتر چین

اطلاعات تماس دفتر امارات