گروه بازرگانی طاها | ارائه تمامی خدمات مربوط به واردات و صادرات

طاها تجارت - اصلی

با گسترش کسب و کارهای کوچک و بزرگ و فعالیت بیشتر در بازارهای بین‌المللی، لزوم بهره‌گیری از مشاوره بازرگانی برای رسیدن به معاملات پربازده و موفقیت آمیز افزایش یافته است. مشاوره بازرگانی شامل راهنمایی‌های مفید است که توسط افراد متخصص به صورت اختصاصی به کسب و کارهای مختلف ارائه می‌شود. هدف از ارائه این نوع مشاوره تقویت استراتژی‌های تجاری و رسیدن به موفقیت در کسب و کار می‌باشد. جهت بهره گیری از این مشاوره‌ها، باید با مراکز با معتبر و یا افراد متخصص در ارتباط باشید تا بهترین و درست‌ترین راهنمایی‌ها را برای پیشرفت کسب و کار خود دریافت نمایید. گروه بازرگانی طاها تجارت یکی از با سابقه‌ترین و معتبرترین مراکز ارائه انواع خدمات مانند صادرات از کره جنوبی و مشاوره بازرگانی  است. در ادامه با این خدمات بیشتر آشنا خواهید شد.

یک مشاوره بازرگانی مناسب شامل برنامه ریزی تجاری، تحلیل بازار، مدیریت ریسک، بهینه‌سازی زنجیره تامین و افزایش کارایی فروش است. داشتن این اطلاعات به صورت هم زمان و در کنار هم به شما کمک می‌کند تا مسیر کسب و کار خود را واضح‌تر ببینید و در تصمیم گیری‌های مهم و حیاتی به شما کمک می‌کند. استفاده از خدمات مشاوره بازرگانی به شما کمک می‎‌کند تا هرمشکل یا ابهامی در زمینه تجارت دارید را به راحتی برطرف نمایید. به صورت کلی نداشتن اطلاعات کافی در زمینه کسب و کار باعث ایجاد مشکل می‌شود. با استفاده از خدمات مشاوره، تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد بازار و زمینه فعالیت خود، بدست آورده و می‌توانید کسب و کار خود را بهتر مدیریت نمایید.

اگر یک مدیر یا صاحب کسب و کار، با قوانین اقتصادی و بازرگانی آشنایی نداشته باشد، ممکن است جرایم سنگینی را مرتکب شود. این جرایم می‌تواند باعث ضررهای مالی بزرگ و یا ایجاد مشکل برای شما و کسب و کارتان شود. در این صورت یک صاحب کسب و کار می‌تواند از مشاوره بازرگانی برای آشنایی با قوانین و مقررات و بهترین نحوه فعالیت در زمینه مورد نظر خود استفاده نماید. در نیتجه به کارفرمایان پیشنهاد می‌کنیم تا با استفاده از مشاوره بازرگانی، کسب و کار خود را به بهترین شکل به سمت سود بالا در کمال رعایت قوانین و مقررات هدایت نمایند.

برگه ای از برنامه ریزی بیزینس برای ارائه مشاوره بازرگانی به همراه مداد در دست
برنامه ریزی تجاری برای مشخص شدن مسیر کسب و کار در طی یک بازه زمانی مشخص

برنامه‌ریزی تجاری در مشاوره بازرگانی

برنامه ریزی تجاری یکی از ابزارهای مهم و اساسی برای رسیدن به اهداف کسب و کارها بوده و یکی از مهم‌ترین بخش‌های مشاوره بازرگانی است. برنامه ریزی تجاری شامل توصیف جوانب مختلف یک واحد تجاری، نوع محصولات، میزان تقاضای بازار، نیروی کار مورد نیاز و اهداف مالی آن است. در واقع برنامه ریزی تجاری مانند نقشه راه یک کسب و کار بوده و یک اهرم حیاتی در مسیر موفقیت کسب و کارهای امروزی به حساب می‌آید. این برنامه یک راهنمای استراتژیک برای مدیریت کسب و کار بوده و در آن اهداف، استراتژی‌ها و روش‌های اجرایی برای رسیدن به اهداف مورد نظر به صورت دقیق و واضح تعریف شده‌اند. با داشتن این برنامه تصمیم گیری برای مدیران و صاحبان کسب و کار بسیار آسان‌تر خواهد بود.

مشاوره در امور بازرگانی

تجار و بازرگانان عزیزی که مایل به واردات و صادرات کالاها هستند، می‌توانند از دانش و تجربه عمیق کارشناسان گروه بازرگانی طاها، بهره مند شوند. کارشناسان متخصص ما، با حضور در دفاتر کره جنوبی، چین، امارات و ایران، مطابق با آخرین قوانین و مقررات مربوط به تجارت بین الملل در کنار شما خواهند بود.

خدمات مشاوره بازرگانی ما:

  • مشاوره رایگان در امور بازرگانی توسط کارشناسان متخصص امور بازرگانی و گمرکی براساس آخرین بخشنامه ها، قوانین و مقرارت بازرگانی گمرکی کشور
  • برآورد و اعلام کلیه هزینه های حمل و ترخیص کالا (براساس ارزش کالا، تعرفه قانونی و…) قبل از دریافت کالا در کشور مبدأ (براساس پیش فاکتور، کاتالوگ، بروشور و اسناد ارائه شده)
  • عقد قرارداد معتبر بر مبنای پیش فاکتور و اطلاعات ارائه شده جهت محاسبه هزینه ها
  • اعلام هزینه های حمل و ترخیص کالا به شرکای تجاری ظرف مدت ۲۴ ساعت

تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی ها و برآوردی از هزینه های مترقبه بر خرید و فروش، اعم از قیمت کالا، هزینه های حمل (دریایی، زمینی، هوایی یا مرکب)، هزینه های گمرکی و… دارد.

اعضای-تیم

در هنگام برنامه ریزی تجاری باید به عوامل مهمی توجه داشته باشید. در این نوع برنامه ریزی باید انواع استراتژی‌های بازاریابی بررسی گردد و در صورت امکان از آن‌ها استفاده شود. همچنین ابعاد این برنامه ریزی باید توسط تمامی مدیران ارشد، میانی و عملیاتی یک سازمان بررسی شده و تایید گردند. افرادی که برای شراکت یا به عنوان سرمایه گذار به سمت کسب و کار شما می‌آیند انتظار دارند یک برنامه تجاری بی‌نقص را به آن‌ها ارائه دهید. یک برنامه ریزی تجاری درست باید شامل اهداف اقتصادی، اهداف استراتژیک، اهداف بازاریابی، اهداف مالی و… باشد.

برنامه ریزی تجاری به شما کمک می‌کند منابع خود را به خوبی سازماندهی نموده و آن‌ها را به صورت موثرتری تخصیص دهید. همچنین در مواقع خاص و زمان‌هایی که باید تصمیم‌گیری‌های مهمی را انجام دهید، به شما کمک بزرگی می‌کند. با بررسی برنامه ریزی مطمئن خواهید شد که تصمیمات شما در جهت رسیدن به خواسته‌های شما بوده و از مسیر مورد نظر خارج نخواهید شد. بررسی اشتباهات گذشته در نوشتن یک برنامه ریزی تجاری موثر از اهمیت بالایی برخوردار است. شما وقتی به اشتباهات گذشته آگاه باشید، برنامه ریزی خود را به گونه‌ای انجام می‌دهید تا دیگر آن اشتباهات را تکرار نکنید.

تحلیل بازار

بخش دیگر مشاوره بازرگانی، تحلیل بازار است. تحلیل بازار راهکاری مهم و حیاتی برای بهبود استراتژی بازاریابی کسب و کار شماست. این تحلیل اطلاعات مهمی درباره صنایع، مشتریان، رقبا و سایر اطلاعات مربوط به بازار مورد نظر شما را در اختیارتان قرار داده و شما می‌توانید براساس آن استراتژی‌های بازاریابی خود را بهبود ببخشید. همچنین با تحلیل بازار می‌توانید رابطه میان عرضه و تقاضا را برای یک محصول یا خدمت خاص تعیین نموده و عملکرد رقابتی بهتری در بازار داشته باشید. تحلیل بازار یکی از مهم‌ترین قسمت‌های مشاوره بازرگانی و طرح تجاری یک کسب و کار بوده و اساس تصمیم‌گیری‌های تجاری است. اگر تحلیل درستی از بازار نداشته باشید، ممکن است توانایی تصمیم گیری‌های درست را نداشته و با مشکلات مختلفی مواجه شوید.

به صورت دقیق‌تر تحلیل بازار می‌تواند اطلاعاتی در مورد اندازه بازار، نرخ رشد بازار، روندهای بازار و ارزیابی رقابت را در اختیار شما قرار دهد. اندازه بازار شامل تعداد نفرات یا سازمان‌‎هایی است که مشتریان و یا فروشندگان یک محصول یا خدمت خاص محسوب می‌شوند. اندازه بازار در بازه‌های زمانی مختلف تغییر می‌کند و نرخ رشد بازار می‌تواند مثبت یا منفی باشد. نرخ رشد بازار عبارت است از افزایش یا کاهش میزان فروش در یک بازه زمانی معین در بازار هدف. برای بدست آوردن نرخ رشد بازار می‌توان از شاخص‌هایی مانند روند سال به سال در صنعت، تعداد مشتریان، اندازه خریدهای هر مشتری و… استفاده نمایید.

روند بازار نشان دهنده حرکت صعودی یا نزولی بازار در یک بازه زمانی مشخص است. برای مثال زمانی که شما تصمیم به فروش یک محصول می‌گیرید، باید بررسی کنید که روند بازار آن محصول چگونه است. بررسی روند بازار یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های تحلیل بازار است که براساس آن می‌توان میزان سودی که از ورود به یک بازار معین حاصل می‌شود را اندازه‌گیری نمود. شما در هر زمینه‌ای که مشغول باشید، رقبایی دارید که محصولات و خدمات مشابهی ارائه می‌کند و شما سعی می‌کنید بهتر از آن‌ها عمل کنید. برای برآورده کردن نیاز‌های مشتریان و همچنین پیشی‌گرفتن از رقبا، باید میزان رقابت و نحوه عملکرد رقبا را در یک بازار ارزیابی نمایید.

جلوگیری از ادامه روند با نماد ریسک
مدیریت ریسک شامل باعث پرهیز ار مواجه با ریسک ها و خسارات ناشی از آن ها می شود.

مدیریت ریسک در مشاوره بازرگانی

در آغاز هر کسب و کار باید ریسک‌ها و موانع ارزیابی و اندازه‌گیری شود. بنابراین یک امر مهم در مشاوره بازرگانی می باشد. هر کسب و کاری برای رشد و پیشرفت در زمینه مورد نظر خود باید ریسک‌هایی را به صورت حساب شده و تحت کنترل پذیرند. به مجموعه فعالیت‌هایی که شرکت‌ها و کسب و کارها برای کنترل و مدیریت و یا پیشگیری از ریسک‌های موجود در مسیر خود انجام می‌دهند، مدیریت ریسک می‌گویند. نکته مهم این است که همواره امکان ایجاد ریسک‌های جدید وجود دارد. در نتیجه می‌توان گفت کسب و کارها دائما به مدیریت ریسک نیازمند هستند.

تکنیک های مختلف برای مدیریت ریسک

تکنیک‌های مختلفی برای مدیریت ریسک وجود دارد. این تکنیک‌ها شامل: پرهیز از ریسک، پذیرش ریسک، کاهش ریسک، تقسیم ریسک، انتقال ریسک و محدود کردن ریسک هستند.

هرکدام از این تکنیک‌ها در شرایط گوناگونی کاربرد دارند. برای مثل تکنیک پرهیز از ریسک به معنای از بین بردن عوامل به وجود آورنده ریسک به طور کامل است. پذیرش ریسک شامل مدیریت منابع شرکت به گونه‌ای است که در صورت ایجاد مشکلات احتمالی، آسیب‌های وارده را به حداقل رسانده یا جبران نمایند.

تکنیک کاهش ریسک شامل اقدامانی است که احتمال وقوع عوامل ایجاد کننده مشکل را به حداقل می‌رساند. در تکنیک تقسیم ریسک دو یا چند شرکت ریسک‌های مربوطه را پذیرفته و پوشش می‌دهند. در این حالت میزان ریسک بین شرکت‌ها تقسیم شده و احتمال ایجاد مشکل و خسارت در شرکت‌ها کاهش می‌یابد. همچنین در تکنیک محدود کردن ریسک، شرکت‌ها با انجام اقداماتی سعی در جلوگیری از گسترش ریسک به سایر قسمت‌ها دارند.

تجارت سودمند و موفقیت آمیز خود را شروع کنید

تجارت بین الملل اغلب با واردات یا صادرات برای شرکت‌های کوچک و متوسط شروع می‌شود. با این حال، حتی این مرحله اول نیازمند بازاریابی، دانش فنی و تجربه زیاد می‌باشد و شامل موانعی است که می‌تواند منافع شما را در بازارهای بین المللی به طور جدی به خطر بیندازد. این درست است که بین المللی شدن می‌تواند برای هر شرکتی از لحاظ کاهش هزینه (انتقال)، تمایز بازار (صادرات) و توسعه‌ی نقاط قوت اصلی مانند مزیت‌های رقابتی مفید باشد و یک عامل کلیدی برای رشد محسوب می‌شود. اما علی رغم این مزیت‌ها ممکن است به خاطر موانع تجاری، مشکلات فنی و تجربه و دانش کم، به شکست و از دست دادن سرمایه و زمان ختم شود.
آشنایی با مقررات و تعرفه‌های گمرکی کشورها و همچنین آشنایی با فرایند ورود و خروج کالا از گمرکات و فرایند سرمایه گذاری و جلب و حمایت سرمایه گذاران توسط دولت‌ها لازمه کار تجاری است که بازرگانی طاهاتجارت دیدگستر، آماده ارائه خدمات به تولیدکنندگان و تجار عزیز در این زمینه می‌باشد. همچنین این شرکت سعی بر آن دارد که با کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از تاخیر زمانی در رسیدن کالاها با استفاده از بهترین شرایط قانونی و اقتصادی زمینه فعالیت مناسبی را برای مشتریان عزیز فراهم آورد.

سود
شناخت بازارهدف
89%
تحلیل و بررسی
82%
ارائه مشاوره
95%

بهینه‌سازی زنجیره تامین

بهینه سازی زنجیره تامین یکی از عوامل مهم در موفقیت و رشد کسب و کارهاست که جزوی جدایی ناپذیر از خدمات مشاوره بازرگانی است. بهینه سازی زنجیره تأمین به وسیله اقداماتی شامل بهبود عملکرد و کارآیی، کاهش هزینه‌ها و افزایش رضایت مشتریان حاصل می‌شود. بهبود زنجیره تامین باعث کاهش هزینه‌های کسب و کار می‌شود. بهینه‌سازی مسیرها، انبارها و نحوه توزیع کالاها، هزینه‌های حمل‌ونقل و مواد اولیه اصلی‌ترین اقدامات در بهینه سازی زنجیره تامین هستند که از هزینه‌های اضافی جلوگیری کرده و هزینه‌های فعلی را نیز کاهش می‌دهند.

بهینه سازی زنجیره تامین باعث افزایش کیفیت و سرعت ارائه محصولات و خدمات می‌شود؛ این عوامل در نهایت به افزایش رضایت مشتریان از کسب و کار منجر می‌شوند. مهم‌ترین عامل در هر کسب و کاری افزایش رضایت مشتریان و ایجاد حس وفاداری در آن‌هاست. هرچه زمان تحویل کمتر باشد و محصولات با بالاترین کیفیت و بهترین شرایط به مشتریان تحویل داده شود، رضایت آن‌ها نیز افزایش خواهد یافت. با این کار راحت‌تر به تقاضای مشتریان پاسخ داده و از رقبا پیشی می‌گیرید.

در کل می‌توان گفت بهینه سازی زنجیره تامین شامل اقداماتی است که رضایت مشتریان را افزایش داده و کیفیت و سرعت ارائه خدمات شما را ارتقاء می‌دهد. با بهینه سازی زنجیره تامین توانایی رقابتی شما افزایش یافته و سود بیشتری را نسبت به رقبای خود تجربه می‌کنید. امروزه کسب و کارهای بزرگ و کوچک به اهمیت بهینه سازی زنجیره تامین پی برده و در تلاش هستند در تمامی طول فعالیت خود با کمک مشاوران، زنجیره تامین خود را بهینه سازی کنند.

افزایش کارایی فروش

اهمیت افزایش فروش از کسی پوشیده نیست. افزایش کارایی فروش (Improve Sales Efficiency) شامل کارهایی است که سبب رسیدن به مشتریان هدف شده و محصولات را سریع‌تر به مخاطبین هدف می‌رساند. افزایش کارایی فروش باعث رسیدن کسب و کارها به اهداف مالی می‌شود. واحد فروش بخش مهمی از کسب و کارهاست؛ افزایش کارایی فروش، به افزایش سرعت فروش شما منجر شده و همچنین رضایت مشتریان را از خدمات و محصولات شما را افزایش می‌دهد.

مشاوره بازرگانی برای شروع فعالیت‌های تجاری از کجا باید شروع کرد؟

تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی‌ها و برآوردی از هزینه‌های مترقبه بر خرید و فروش، اعم از قیمت کالا، هزینه‌های حمل ( دریایی، زمینی، هوایی یا مرکب)، هزینه‌های گمرکی و… دارد. گروه بازرگانی طاها، با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و نیز با استفاده از آخرین اطلاعات راهبردی، مشتریان خود را در زمینه آشنایی با کلیه امور گمرکی ( تعرفه ها، قوانین، مقررات، بخشنامه‌ها و…) یاری نموده و خدمات لازم را به ایشان ارائه می‌نماید.

کارایی فروش درواقع معیار و ملاکی برای سنجش سرعت عملیات فروش است که در یک بازه زمانی خاص بدست می‌آید. میزان کارایی فروش یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای بررسی موثر بودن فرآیندها، روش‌ها و استراتژی‌های فروش شماست. همچنین بررسی کارایی فروش باعث می‌شود فرآیند فروش خود را به صورت دقیق زیر نظر بگیرید و مشکلاتی که در روند فروش خود دارید را مشاهده نمایید. امکان دارد در این بین به این درک برسید که فرآیند فروش شما ناکارآمد است؛ در چنین شرایطی با استفاده از یک مشاوره حرفه‌ای می‌توانید فرآیند و استراتژی‌های فروش خود را تغییر دهید. به همین دلیل توصیه می‌شود که کارفرمایان به این قسمت توجه ویژه‌ای داشته و از خدمات مشاوره بازرگانی و افزایش کارایی فروش استفاده نمایند.

شاخص کارایی فروش به شما نشان می‌دهد که چه مقدار زمانی طول می‌کشد تا هزینه‌هایی که برای فرآیند فروش صرف نموده‌اید به شما بازگردد. برای مثال اگر شما در سال 2 میلیون تومان فروش داشته باشید و هزینه بازاریابی شما 1 میلیون تومان باشد، شش ماه زمان می‌برد تا هزینه‌ای که برای بازاریابی صرف کرده‌اید بازگردد. این مقایس به شما نشان می‌دهد که چگونه باید روی استراتژی‌های فروش خود سرمایه گذاری کنید. برای افزایش کارایی فروش شما باید مشتریان خود را بیشتر شناخته و از نیازهای آن‌های آگاهی داشته باشید. همچنین باید از قابلیت‌های محصولاتتان برای رفع این نیازها آگاهی داشته باشید. هرچه بیشتر با مشتریان، نیازهای مشتریان و قابلیت‌های محصولاتتان آشنایی داشته باشید، می‌توانید بازار هدف بهتری را انتخاب نموده و همچنین فروش بیشتری را تجربه نمایید؛ در نتیجه کاراریی فروش شما نیز افزایش می‌یابد.

کلام پایینی

خدمات مشاوره بازرگانی در برنامه ریزی تجاری، تحلیل بازار، مدیریت ریسک، بهینه‌سازی زنجیره تامین و افزایش کارایی فروش به شما کمک می‌کند. هرکدام از مواردی که در این مشاوره ارائه می‌شوند به شما دیدگاه مناسبی راجع به کسب و کارتان داده و نقشه راه شما را مشخص می‌کنند. برای مثال برنامه ریزی تجاری شامل یک برنامه دقیق و مطمئن برای تمامی مراحل کسب و کار شماست. همچنین تحلیل بازار به شما دید گسترده‌ای از وضعیت بازار، میزان سود، میزان رقابت و رقبا می‌دهد. کسب و کارها برای رشد و پیشرفت و افزایش فروش نیاز به مشاوره بازرگانی دارند. این مشاوره در همه ابعاد شما را راهنمایی نموده و به تصمیم گیری‌های شما کمک بسیاری می‌کند. البته مهم است که برای مشاوره به مراکز معتبر و افراد متخصص مراجعه نمایید. مشاوره گرفتن از افراد اشتباه نه تنها به موفقیت شما کمک نمی‌کند، بلکه باعث ایجاد مشکل در مسیر کار شما می‌شود. یکی از معتبرترین و با سابقه‌ترین مراکز ارائه مشاوره بازرگانی، طاها تجارت است.

سوالات متداول

مشاوره بازرگانی شامل چه ابعادی می‌شود؟

مشاوره بازرگانی یکی از عواملی است که به رشد کسب و کار کمک می‌کند. این مشاوره شامل ارائه برنامه تجاری، تحلیل بازار، مدیریت ریسک، بهینه سازی زنجیره تامین و افزایش کارایی فروش است و راهکارهایی جهت بهبود روند کسب کار ارائه می‌کند. این روش مشاوره به شما دید گسترده‌ای از وضعیت فعلی کسب و کار خود داده و همچنین یک برنامه دقیق و مطمئن برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان ارائه می‌کند. در واقع یک مشاور بازرگانی در طول فرآیند مشاوره در کنار تیم بازرگانی یا شرکت بازرگانی قرار گرفته و قصد او برطرف نمودن مشکلات و چالش‌هایی است که در مسیر بازرگانان و تجار وجود دارد.

برنامه تجاری چه کمکی به کسب و کار من می‌کند؟

برنامه تجاری اصولی، اهداف مالی درستی با توجه به وضعیت کسب و کار شما و همچنین اوضاع بازار ارائه می‌کند. این برنامه برای پیشرفت و موفقیت تمامی کسب و کارها امری ضروری است. همچنین این برنامه برای سرمایه گذاران بسیار مهم بوده و براساس آن شما می‌توانید اقدام به جذب سرمایه کنید. در این نوع برنامه ریزی جوانب مختلف یک واحد تجاری، نوع محصولات، میزان تقاضای بازار، نیروی کار مورد نیاز و اهداف مالی مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به آن‌ها یک برنامه درست ارائه می‌شود. در برنامه تجاری باید انواع استراتژی‌های بازاریابی توجه نموده و در صورت امکان از آن‌ها استفاده نمایید.

تحلیل بازار چیست؟

تحلیل بازار شامل بررسی بازار به صورت کامل و همچنین تعیین صعودی یا نزولی بودن آن است. تحلیل بازار جزو خدماتی است که در کنار مشاوره بازرگانی ارائه شده و شامل راهکارهایی است که به شما برای موفقیت در بازار کمک می‌کند. همچنین با بررسی درست بازار، دیدگاه مناسبی از وضعیت فروش محصولات خود پیدا کرده و می‌توانید مانور بهتری در شرایط مختلف بازار داشته باشید. به صورت دقیق‌تر تحلیل بازار به شما اطلاعاتی در مورد اندازه بازار، نرخ رشد بازار، روندهای بازار و ارزیابی رقابت می‌دهد. هرکدام از این اطلاعات می‌توانند در برنامه ریزی تجاری و طراحی استراتژی‌های فروش کاربردی باشند.

مدیریت ریسک چه کمکی به کسب و کار می‌کند؟

هر کسب و کاری برای رشد و پیشرفت خود باید ریسک‌هایی را متحمل شود. مدیریت ریسک اقداماتی است که کسب و کارها برای کنترل ریسک‌های موجود انجام می‌دهند. تکنیک‌های مختلفی برای مدیریت ریسک وجود دارد که هرکدام از این تکنیک‌ها در شرایط گوناگونی کاربرد دارند. به طور کلی کسب و کارها باید به صورت حساب شده ریسک‌هایی را در مسیر خود بپذیرند و برای عواقب آن‌ها نیز آمادگی داشته باشند. تکنیک‌های مدیریت ریسک به شما این امکان را می‌دهند که از ریسک‌های موجود جلوگیری کرده و یا زیان آن‌ها را کاهش دهید.

راه‌های ارتباطی با دفاتر طاها تجارت

اطلاعات تماس دفتر ایران

اطلاعات تماس دفتر چین

اطلاعات تماس دفتر امارات