گروه بازرگانی طاها | ارائه تمامی خدمات مربوط به واردات و صادرات

طاها تجارت - اصلی

حمل و نقل هوایی و دریایی از کره جنوبی، چین و امارات

حمل و نقل دریایی بخش جدا نشدنی از تجارت است. خدمات کارآمد در این حوزه موجب تاثیر گذاری مثبت در امر تجارت بین المللی می‌شود. باربری دریایی بین المللی اگر به شکل درستی در ایران صورت پذیرد موجب افزایش تجارت بین و المللی ایران و افزایش حجم صادرات کالای دریایی خواهد شد. موضوع حمل و نقل دریایی بین المللی به دلیل تاثیر گذاری در قیمت تمام شده کالاهایی که از طریق باربری دریایی منتقل می‌شوند و در تجارت آزاد و رقابتی از اهمیت بالایی برخوردار است.
باربری هوایی کالا به دو شکل کارگو و فریت بار انجام می‌شود. کارگو مربوط به حمل کالاهای تجاری و فریت بار مربوط به حمل کالاهایی است که مربوط به مسافران می‌باشد. برای باربری هوایی کالا از هواپیماهای مخصوصی همچون بلوگا و یا آنتونف ۲۲۵ استفاده می‌شود و با استفاده از آن‌ها کالا از کشوری به کشور دیگر و یا داخل همان کشور ارسال می‌شود. اما این نوع از ارسال معمولا برای ارسال کالا و باربری هوایی بین دو کشور مختلف به کار گرفته می‌شود. فریت بار در واقع متعلق به بار مسافرانی است که به مدت طولانی قصد سفر دارند و باید لوازم شخصی و مورد احتیاج خود را حمل نمایند و ماهیت تجاری ندارند. اما کالاهای تجاری که ممکن است برای ارسال بین کشورهای مختلف صورت بگیرد کارگو نام دارد و با هواپیماهای اختصاصی باربری آن را حمل می کنند.

حمل زمینی، دریایی، هوایی

تجارت سودمند و موفقیت آمیز خود را شروع کنید

اگر از حمل و نقل هوایی جهت جا به جا کردن بار استفاده شود به ازای هر یک کیلوگرم تا سقف ۲۰ دلار بیمه خواهد شد و اگر این میزان کافی نباشد با توجه به ارزش کالا، بیمه به صورت جداگانه خریداری می‌شود، در صورت رعایت تمام استانداردهای لازم خسارت به صاحت آن پرداخت خواهد شد.

 •  ترخیص کالای هوایی و دریایی کالا از کره جنوبی، چین و امارات
 •  حمل کانتینری بار
 •  فریت بار هوایی
 •  کارگو

حمل و نقل از کره
89%
حمل دریایی از کره
90%
کارگو کره جنوبی
95%

گروه بازرگانی طاها، در زمینه حمل و نقل هوایی با استفاده از قراردادهای همکاری با خطوط هوایی خارجی، قابلیت جابجایی محموله‌های مختلف را به کره جنوبی، امارت، چین، مناطق آزاد تجاری و بالعکس دارا می‌باشد.

راه‌های ارتباطی با دفاتر طاها تجارت

اطلاعات تماس دفتر ایران

اطلاعات تماس دفتر چین

اطلاعات تماس دفتر امارات