گروه بازرگانی طاها | ارائه تمامی خدمات مربوط به واردات و صادرات

طاها تجارت - اصلی

انجام حوالجات و امور ارزی

حواله ارزی (Payment Order) یکی از انواع خدمات ارزی است که در طول چند سال اخیر به لیست تراکنش بانک‌های مختلف جهان اضافه شده است و از راه آن می‌توان به سادگی با هر فردی در هر جای دنیا، مبادلات ارزی انجام داد.

به زبان ساده‌تر، حواله ارزی چه کار می‌کند؟
حواله ارزی یک نوع دستور پرداخت می‌باشد که بر اساس آن، به یک بانک یا موسسه مالی بنابر خواسته مشتری یا صاحب یک حساب بانکی باید از طریق یکی از بانک‌های کارگزار خود در خارج از کشور، حواله را صادر کند و از آن بانک کارگزار خود بخواهد تا این مبلغ حواله را فرد مورد نظر در خارج از کشور، پرداخت کند.
خدماتی که شرکت بازرگانی طاها تجارت دیدگستر، در این خصوص ارائه می‌کند:

  • ثبت حواله
  • ارسال درخواست به کارگزارن بانک‌ها در خارج
  • ثبت حواله در شبکه جهانی سوئیفیت
  • حواله ارز دولتی
  • حواله ارز نیمایی
  • انجام تشریفات بانکی حواله ارز مرجع در ایران و …
انجام حوالجات و امور ارزی

مدارک لازم برای حواله ارزی چیست؟

بانک ها یا موسسات مالی برای اینکه بتوانند میزان امنیت روند نقل و انتقال حواله های ارزی را افزایش دهند، قوانین سفت و سختی را در نظر گرفتند که یکی از آنها دریافت مدارک شناسایی معتبر از اشخاص حقیقی و حقوقی بوده است.

اشخاص حقیقی باید مدارک مانند شناسنامه کارت ملی اصل و کپی یک قطعه عکس سه در چهار به همراه خود داشته باشند، اما اشخاص حقوقی (شرکت) برای دریافت حواله ارزی باید مدارکی مانند آگهی تاسیس، پروانه کسب، مجوز فعالیت اقتصادی شرکت، کارت بازرگانی (برابر اصل شده)، کپی اساسنامه، کارت ملی و شناسنامه مدیران و صاحبان امضای شرکت را به همراه داشته باشند.

حواله ارزی
89%
سوئیفت
82%
مشاوره
95%
سود

گروه بازرگانی طاها، با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه‌ای ،اقدام به انجام حواله‌های بانکی با کارت بازرگانی نموده و با توجه به اعتباراتی که در حوزه بازرگانی و بانک های عامل کسب کرده ایم بعنوان مشاور امور گمرکی در کنار شما تجار و بازرگانان محترم خواهیم بود.

راه‌های ارتباطی با دفاتر طاها تجارت

اطلاعات تماس دفتر ایران

اطلاعات تماس دفتر چین

اطلاعات تماس دفتر امارات