گروه بازرگانی طاها | ارائه تمامی خدمات مربوط به واردات و صادرات

طاها تجارت - اصلی

خدمات کارگو چین

خرید از چین می‌تواند بسیار دردسر باشد، به جز هزینه‌‌های زیاد سفر و اقامت، اگر با شهرهای تجاری چین مانند گوانجو آشنا نباشید، باید ساعت‌ها سردردگم در مراکز خرید جستجو کنید تا شاید بتوانید کالای مورد نیاز خود را یافته و خریداری کنید. گذشته از این، حمل کالا با یک کارگوی مطمئن می‌تواند چالش برانگیز باشد. وقتی شما تمام هزینه‌های سفر، اقامت، مترجم و … را متحمل شوید ولی کالای شما به سلامت به دستتان نرسد، تمام هزینه‌، انرژی و زمانی که گذاشته بودید، بر باد می‌رود.

  • خرید کالا : سفارش خرید کالای خود را در تمام شهرهای تجاری چین را به ما بسپارید.
  • حمل و نقل چه دریایی چه هوایی برای ما فرقی نمی‌کند! کافیست انتخاب خود را به ما بگویید. بقیه مسیر را به ما بسپارید.
  • مشاوره خرید از چین : خرید از چین می‌تواند خسته‌کننده باشد!! شما بدون نگرانی می‌توانید مشاوره و خرید را بر عهده تجربه 10 ساله ما بگذارید.
  • تضمین تمام مراحل : گروه بازرگانی طاهاتجارت دیدگستر، تمامی مراحل از خرید تا ترخیص را برای شما تضمین می‌کند.

 

کارگو چین

شما می‌توانید تمام مراحل، از سفارش، خرید، حمل بار و… را به ما بسپارید. بازرگانی طاها، با دو دهه سابقه فعالیت در زمینه حمل بار، کارگو و تجارت با کره جنوبی، چین و امارات می‌توانیم به شما در تمام زمینه‌ها مشاوره دهیم.

تجارت سودمند و موفقیت آمیز خود را شروع کنید

شهر گوانجو به‌ جهت وجود بازارهای متعدد عمده فروشی، کارخانجات مستقر در آن و شهرهای اطراف، همچنین داشتن بندرگاه بزرگ کانتینربر یکی از مهم‌ترین مراکز صادراتی چین محسوب می‌گردد، بر همین اساس ده‌ها شرکت بازرگانی و باربری که تحت عنوان کارگو شناخته می‌شوند در این شهر استقرار یافته و کار سرویس دهی راهنمایی در خرید، ترجمه و بسته بندی و ارسال کالا به اقصی نقاط دنیا از جمله کشور خودمون را انجام می‌دهند، کارگوها شامل ایرانی و چینی بوده و حتی از ملیت‌های دیگر نیز حضور داشته  و بار را به صورت خرده بار (LCL) و کانتینری (FCL) به صورت زمینی، هوایی و دریایی حسب مقصد مورد نظر ارسال می‌نمایند.

خرید کالا از چین
89%
کارگو
98%
مشاوره
95%
سود

گروه بازرگانی طاها، با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در امور بازرگانی، آماده ارائه خدمات کارگو چین ( ارسال بار به صورت زمینی، هوایی، دریایی) به شما تجار و بازرگانان محترم می‌باشد.‌

راه‌های ارتباطی با دفاتر طاها تجارت

اطلاعات تماس دفتر ایران

اطلاعات تماس دفتر چین

اطلاعات تماس دفتر امارات